Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na wypoczynek. 21 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pan Dyrektor podziękował nauczycielom, pracownikom i dzieciom za cały rok pracy oraz nagrodził uczniów, którzy w minionym roku wyróżnili się pod względem nauki i zachowania. Większość nagrodzonych otrzymała dyplom wzorowego ucznia. W tym dniu Dyrektor szkoły podziękował również Pani Ewie Niemotko- Przewodniczącej Rady Rodziców- za wszystkie działania na rzecz naszej placówki. Z ust zaproszonych gości popłynęły życzenia całej społeczności szkolnej. Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, by otrzymać świadectwa od swoich wychowawców.

Nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Data dodania: 2024-06-21 18:06:16
    Data edycji: 2024-06-21 18:09:47