Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych. Całą uroczystość rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Mońkach, po której wszyscy udali się do szkoły. Podczas tej uroczystości wręczone zostały świadectwa, dyplomy, nagrody książkowe oraz statuetki dla wyróżniających się uczniów. Uroczysty apel był okazją do wspomnień i wzruszeń. Uczniowie klas ósmych mimo panującej sytuacji epidemicznej przygotowali krótką część artystyczną. Następnie przedstawicielka młodszej społeczności szkoły - uczennica klasy siódmej, pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki oraz wręczyła im drobne upominki. Na koniec wszyscy ósmoklasiści pożegnali się z wychowawcami i rozpoczęli wakacje.

Data dodania: 2020-06-29 09:13:12
    Data edycji: 2020-06-29 09:22:15