XVI Gala Nauki i Sportu

Tradycją stało się już, że po uroczystych zakończeniach roku szkolnego 2022/2023 w monieckich szkołach, w Mediatece odbywa się uhonorowanie najlepszych uczniów, zawodników sportowych, trenerów i nauczycieli. W tym roku XVI Galę Nauki i Sportu, na zaproszenie Burmistrza Moniek Pana Zbigniewa Karwowskiego, swoją obecnością zaszczycili Pan Dariusz Piontkowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki, Podlaski Kurtator Oświaty Pani Beata Pietruszka, Starosta Moniecki Błażej Buńkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Dariusz Jaworowski, Przewodnicząca Rady miejskiej Pani Barbara Iwona Iwanicka, Dyrektorzy jednostek samorządowych oraz bohaterowie tej gali, czyli uczniowie, ich opiekunowi i rodzice. To właśnie im zostały wręczone nagrody za sukcesy sportowe oraz wysokie wyniki osiągnięte w różnego rodzaju konkursach przedmiotowych i artystycznych. Wśród wyróżnionych znaleźli się również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-06-24 08:57:36
    Data edycji: 2023-06-24 08:58:27