XV Gala Nauki i Sportu

Po uroczystych zakończeniach roku szkolnego 2021/2022 w monieckich szkołach w monieckiej Mediatece odbyła się XV Gala Nauki i Sportu, na której uhonorowani zostali najwybitniejsi uczniowie i ich opiekunowie. Swoją obecnością Galę zaszczyciła Starszy Wizytator z Kuratorium Oświaty w Białymstoku - Pani Bożena Chomicka. Na Gali zostały wręczone nagrody zawodnikom sportowym różnych dziedzin, osiągającym najwyższe wyniki na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim i ich trenerom oraz uczniom, którzy osiągnęli tytuł laureata w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych i ich opiekunom. Wśród wyróżnionych znaleźli się również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Data dodania: 2022-06-27 12:59:11
    Data edycji: 2022-06-27 13:02:07