WYWIADÓWKA

Zakończyło się I półrocze roku szkolnego 2018/2019. 13 lutego 2019 r. pan dyrektor Dariusz Jaworowski przekazał rodzicom informację o działalności szkoły w minionym okresie i o sukcesach naszych uczniów. W swym wystąpieniu podkreślił, iż systematyczne zakupy pomocy dydaktycznych oraz sprzętu sportowego w znaczący sposób podniosły atrakcyjność i efektywność zajęć edukacyjnych na wszystkich przedmiotach. Bardzo ważnym i miłym wydarzeniem w czasie tego spotkania było wręczenie przez pana dyrektora listów gratulacyjnych rodzicom uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu.

Przewodniczący Rady Rodziców pan Rafał Supiński złożył sprawozdanie z działalności Rady, jednocześnie podziękował wszystkim rodzicom aktywnie włączającym się w prace na rzecz szkoły.

Data dodania: 2019-02-13 17:00:18
    Data edycji: 2019-02-19 07:59:04