WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH

Dnia 23 października  2019 r. klasy I a i I c wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem były warsztaty w Manufakturze słodyczy „Cukier Lukier”. Dzieci zobaczyły jak powstają cukierki, karmelki i lizaki. Miały możliwość stworzenia i zapakowania lizaków własnej produkcji jak również spróbowania różnych słodkości. Było pysznie!! Następnie pojechaliśmy do kina Helios w Galerii „Białej” na film pt. „Był sobie pies 2”. Film okazał się bardzo zabawny, ale również wzruszający i nieprzewidywalny. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Wybuchy śmiechu, oklaski, łzy wzruszenia przepełniały salę podczas oglądania przygód psa Bailey. Ta produkcja stała się dla dzieci wyjątkową lekcją. Wyjazd okazał się wspaniałym pomysłem. Dzieci były bardzo zadowolone, ponieważ miło i przyjemnie spędziły czas.

Katarzyna Szeszko

Data dodania: 2019-10-27 09:24:18