Wycieczka klas Ia i IIc

19 kwietnia 2023 r. klasy I a i II c wybrały się na wycieczkę. Pierwszym punktem było Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, gdzie wzięły udział w warsztatach pt. „Tkackie inspiracje”  i „ Nie święci garnki lepią”. Podczas zajęć uczniowie zdobyli podstawową wiedzę z zakresu tkactwa oraz samodzielnie wykonali zakładkę do książki na specjalnie przygotowanych ramach tkackich. Jak również poznali tajniki pracy garncarza. Każdy uczeń zrobił swoją figurkę ptaszka. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Następnie udaliśmy się do Epicentrum. To miejsce, w którym nauka łączy się z zabawą. Dzieci zajmowały się programowanie, bawiły się dźwiękiem magnetycznym, kulodromem, odwiedziły też strefę człowieka, a najchętniej eksperymentowały z wodą.

Data dodania: 2023-04-20 08:56:14
    Data edycji: 2023-04-20 08:57:22