WYCIECZKA DO WIOSKI MIKOŁAJA

4 grudnia 2019 roku dzieci z klasy I A i klasy I C pojechały na wycieczkę do Wioski Mikołaja w Majątku Howieny w Pomigaczach.

Głównym celem wycieczki było spotkanie z Mikołajem, podczas którego każdy mógł z nim porozmawiać i powiedzieć o jakim prezencie marzy. Oprócz spotkania z Mikołajem w jego wiosce czekało na nie dużo innych atrakcji, czyli zwiedzanie Chaty Mikołaja, Poczty (pisanie i wysyłanie listu), Mini ZOO oraz Warsztatu Elfów gdzie pomocnicy Mikołaja przywitały dzieci korzenną herbatką z pierniczkami. Po małym poczęstunku Elfy porwały dzieci do wspólnej zabawy i tańca.

Katarzyna Szeszko

Data dodania: 2019-12-10 10:01:58