Wizyta Ks. Biskupa Henryka Ciereszki

W ramach wizytacji kanonicznej w dniu 3 czerwca 2024 r. naszą szkołę odwiedził gość szczególny – Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko, który na spotkanie przybył w towarzystwie proboszcza naszej parafii księdza Piotra Karpiesiuka. Wizyta tak niezwykłego gościa była wyjątkowym wydarzeniem dla całej społeczności szkolnej. Na początku dyrektor szkoły Dariusz Jaworowski wyraził radość z przybycia niecodziennego gościa i przedstawił najważniejsze informacje o naszej szkole. Niezwykle ciekawy był moment dialogu ks. biskupa z uczniami, którzy zadawali ciekawe. Ks. Biskup podziękował wszystkim za stworzenie klimatu życzliwości dla obecności Kościoła w szkole oraz jego zadań duszpasterskich. Spotkanie zakończyło się udzieleniem pasterskiego błogosławieństwa nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom. Na koniec uczniowie pożegnali ks. biskupa ”Barką”, ulubioną pieśnią Jana Pawła II. Jego Ekscelencja wniósł w mury szkoły wiele ciepła, życzliwości i radości.

Data dodania: 2024-06-03 20:58:09
    Data edycji: 2024-06-05 07:28:33