Wiosenne Biegi Uliczne

23 kwietnia w Mońkach odbyły się XXII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne. W kilkunastu kategoriach wiekowych mieszkańcy naszego miasta, regionu i spoza granic walczyli o puchary, medale i cenne nagrody. Wśród uczestników nie zabrakło oczywiście uczniów naszej szkoły.

Biegi tradycyjnie rozpoczęły się od startu najmłodszych dzieci, poprzez kolejne roczniki, aż do biegu głównego na dystansie 5 i 10 kilometrów.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach otrzymała Puchar im. Piotra Chmielewskiego za największą liczbę wystawionych zawodników.  Część naszych reprezentantów osiągnęła wysokie lokaty i stanęła na podium.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę.  Brawo Wy!

Data dodania: 2023-04-24 14:39:47
    Data edycji: 2023-04-24 14:41:56