Warsztaty „#Ogarnij Hejt”

14 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty pod hasłem „#Ogarnij Hejt” w których udział wzięli uczniowie klas VII i VIII. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „#Wkręć się w technologię!”, której realizatorem jest Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, zaś partnerem merytorycznym Fundacja Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Celem kampanii jest prezentacja nowoczesnych technologii mających zastosowanie w gospodarce i szerzej w codziennym życiu oraz korzyści jakie wynikają z ich stosowania, promowanie kultury technicznej wśród młodego pokolenia, a także ograniczanie negatywnych zjawisk, takich jak hejt w Internecie. Warsztaty prowadził Pan Jakub Płodzich z Fundacji Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema w Warszawie.

Data dodania: 2023-04-14 14:01:32
    Data edycji: 2023-04-14 14:02:37