VI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ I SZTUK WIZUALNYCH „PIKtoGRAmy”
14 czerwca w Spodkach PIK w Białymstoku miał miejsce koncert galowy, na którym podsumowano zmagania w ramach VI WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ I SZTUK WIZUALNYCH „PIKtoGRAmy”.
Miło nam poinformować, że w gronie LAUREATÓW jest uczennica naszej szkoły Gabriela Radzajewska z klasy VII a, która zdobyła nagrodę w kategorii MISTRZOWIE RECYTACJI
Gabrysi oraz wszystkim uczestnikom zmagań gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.