UWAGA RODZICE UCZNIÓW KLAS I - III ! Organizacja zajęć opiekuńczo - wychowawczych (+ dydaktycznych) - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

Zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN dla szkóÅ‚ podstawowych minimalna przestrzeÅ„ do zajęć dla uczniów nie może być mniejsza niż 4m2 na 1 osobÄ™, a w sali może znajdować siÄ™ max 12 osób (uczniów i nauczycieli). W zwiÄ…zku z powyższym weryfikowana jest liczba dzieci zgÅ‚oszonych na zajÄ™cia opiekuÅ„czo – wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych. Zgodnie z wytycznymi z placówek w pierwszej kolejnoÅ›ci powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie majÄ… możliwoÅ›ci pogodzenia pracy z opiekÄ… w domu. PierwszeÅ„stwo majÄ… dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, sÅ‚użb mundurowych, pracowników handlu i przedsiÄ™biorstw produkcyjnych, realizujÄ…cy zadania zwiÄ…zane z zapobieganiem, przeciwdziaÅ‚aniem i zwalczaniem COVID-19.

Zajęcia dydaktyczne (zgodnie z planem zajęć) prowadzić będą nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, a opiekuńczo-wychowawcze nauczyciele świetlicowi.

Uczeń powinien posiadać własne przybory np. kredki, bloki, ewentualnie tablet.

Obiady nie będą wydawane. W związku z tym dzieci przynoszą do szkoły własne posiłki i napoje.

Klasy III a oraz III b na zajÄ™cia zgÅ‚aszajÄ… siÄ™ do budynku szkoÅ‚y przy ul. TysiÄ…clecia 17.

Data dodania: 2020-05-19 13:08:16
    Data edycji: 2020-05-19 13:14:39