UWAGA RODZICE KLAS IV - VIII!

Od dnia 25.03.2020 r. zajęcia z uczniami są prowadzone zdalnie - zgodnie z obowiązującym planem lekcji. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się na wdrożenie jednolitego narzędzia ułatwiającego przekazywanie informacji - G Suit dla szkół i uczelni (m. in. Google Classroom, Hangouts Meet & Chat). Wychowawcy klas w dniu dzisiejszym przekazali uczniom dostęp do platformy wraz z instrukcją logowania. Prosimy o sprawdzenie, czy Państwa dzieci zalogowały się do swoich kont i zaakceptowały zaproszenie do poszczególnych grup. Prosimy również o przypomnienie dzieciom o konieczności bezzwłocznej zmiany hasła po zalogowaniu do konta. Szczegółowe instrukcje, dotyczące sposobu prowadzenia zajęć uzyskają Państwo u wychowawców.

AKCEPTACJA ZAPROSZEŃ DO GRUP:

Data dodania: 2020-03-25 13:05:57
    Data edycji: 2020-03-25 13:20:12