Uwaga Rodzice i Uczniowie!

Przypominamy, że od dnia dzisiejszego, tj. 24października cała Polska znajduje się w czerwonej strefie!

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju oraz zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów od dnia 26 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r. nauka w klasach IV - VIII odbywać się będzie w trybie zdalnym.

W związku z powyższym informujemy, iż:
    1. Podczas nauczania zdalnego zajęcia będą odbywały zgodnie z obowiązującym planem lekcji.
    2. Nauka prowadzona na odległość będzie realizowana poprzez platformę edukacyjną G Suite dla Szkół i Uczelni tj. Google Classroom i Hangouts Meet. W przypadku problemów z dostępem do platformy prosimy o kontakt z wychowawcą klasy.
    3. Informację o postępach ucznia w nauce umieszczane będą na bieżąco w e-dzienniku Librus.
    4. Uczniowie klas I-III uczą się stacjonarnie:
    - klasy I a, I b, I c, I d i II a zostają w budynku przy ul. Konopnickiej 1.
    - klasy II a, II b, II c, III a, III b i III c uczęszczają do budynku przy ul. Tysiąclecia 17.
    5. Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla dzieci z klas I - III zapisanych do świetlicy szkolnej prowadzone będą w obydwu budynkach.
    6. Zajęcia z pomocy psychologiczno – pedagogicznej dostosowane zostaną do potrzeb dzieci.
    7. Wydawanie obiadów zostaje wstrzymane do odwołania.

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją, prosimy o śledzenie witryny internetowej szkoły.
    Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie z Państwa strony.
    Życzymy dużo spokoju, cierpliwości oraz tego co najważniejsze - zdrowia.
    Data dodania: 2020-10-24 17:29:11
    Data edycji: 2020-10-24 17:34:20