Uroczyste zakończenie szkoły

Nadszedł czas rozstań i pożegnań…
    „Świecie nasz! Daj nam wiele jasnych dni!...” . Takie przesłanie towarzyszyło ósmoklasistom, którzy w środę, 21 czerwca, na uroczystym apelu pożegnali się ze szkołą. Był to wyjątkowe wydarzenie, w wyjątkowym nastroju i wyjątkowej scenerii, wzbogacone obecnością wyjątkowych gości.
    Absolwentom życzymy wielu sukcesów i wiary w to, że „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”.
    Bardzo dziękujemy za przybycie:
     Ministrowi Edukacji Narodowej, panu Dariuszowi Piontkowskiemu,
     Wicewojewodzie Podlaskiemu, pani Bogusławie Szczerbińskiej,
     Burmistrzowi Moniek, Panu Zbigniewowi Karwowskiemu,
     I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach mł. insp. Krzysztofowi Kropiwnickiemu,
     Inspektorowi Oświaty w Mońkach, Panu Mieczysławowi Klimowiczowi,
     Proboszczowi parafii pw. Św. Brata Alberta w Mońkach, ks. Piotrowi Karpiesiukowi,
     Przewodniczącemu Rady Rodziców – Panu Rafałowi Supińskiemu i jego zastępcy – Pani Ewie Niemotko,
     licznie zgromadzonym Rodzicom, a także Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły.

*Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Imprezę nagłośniono za pomocą sprzętu nagłośnieniowego pozyskanego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2023-06-22 22:08:21
    Data edycji: 2023-09-15 14:51:22