Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca zadzwonił ostatni dzwonek w bieżącym roku szkolnym. Nadszedł upragniony czas wakacji. Tradycyjnie podczas uroczystości uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce oraz sporcie. Większość nagrodzonych otrzymała dyplom wzorowego ucznia. W tym dniu Dyrektor szkoły podziękował ks. Mariuszowi za współpracę, serce włożone w edukację i w wychowanie  młodych ludzi. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

*Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Imprezę nagłośniono za pomocą sprzętu nagłośnieniowego pozyskanego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2023-06-23 13:53:55
    Data edycji: 2023-09-15 14:50:47