Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach spotkali się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2023/2024. O godz. 9:00 odbyło się spotkanie w budynku szkoły przy ul. Tysiąclecia. Natomiast o godz. 10:00 w budynku szkoły przy ul. Leśnej. Uczniom najmłodszych klas towarzyszyli rodzice. Wcześniej społeczność szkoły uczestniczyła we mszy świętej w kościele pw. Świętego Brata Alberta. Podczas inauguracji roku szkolnego Pan Dyrektor Dariusz Jaworowski powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzył samych najlepszych wyników w nauce oraz wielu szczęśliwych wspomnień. Życzenia do dzieci i młodzieży skierowali również zaproszeni goście. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze.

*Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Imprezę nagłośniono za pomocą sprzętu nagłośnieniowego pozyskanego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2023-09-04 14:04:31
    Data edycji: 2023-09-15 14:49:37