Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. 1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli ważny dzień. Podczas inauguracji roku szkolnego Pan Dyrektor Dariusz Jaworowski powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Życzenia do dzieci i młodzieży skierowali również zaproszeni goście. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów i  nauczycieli.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowaNr2WMonkach?ref=hl

Data dodania: 2022-09-01 20:59:38
    Data edycji: 2022-09-01 21:08:54