Turniej eliminacyjny Kinder Joy of moving w kategorii dwójek dziewcząt

Dnia 24 lutego 2024 r.  w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach został rozegrany turniej eliminacyjny Kinder Joy of moving w kategorii dwójek dziewcząt.  W zawodach wzięło 18 zespołów (z Wasilkowa, Bielska Podlaskiego, Łap, Ciechanowca i Moniek). Po prawie 6 godzinnej grze, gdzie każdy zespół rozegrał 6-7 meczów, wyłoniono klasyfikację końcową.

Nasze zawodniki tj. Hania, Maja i Nikola z kompletem zwycięstw zajęły 1 miejsce.

2 miejsce zajęły również dziewczynki z naszej szkoły - Martyna, Weronika i Marysia.

Na 4 pozycji uplasowały się: Iga, Zuzia i Karolina. 7 miejsce zajęły Natalia, Ola i Ania. 14 miejsce zajęły Wiktoria, Angelika i Samanta .

Dziewczęta rozegrają jeszcze jeden turniej eliminacyjny w Wasilkowie,  z którego 6 najlepszych zespołów (po dwóch turniejach) awansuje do półfinału wojewódzkiego.

Trenerzy: Jolanta Rafało, Karol Czubkowski

Data dodania: 2024-02-26 11:51:48