Trening mentalny z Marcinem Prusem- ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Dnia 28.05.2021 r. uczniowie klas sportowych w ramach szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach, spotkali się on-line z Panem Marcinem Prusem- wielokrotnym reprezentantem Polski w siatkówce, Mistrzem Europy i Mistrzem Świata, a także psychologiem sportu, pedagogiem, trenerem mentalnym, mówiąc w skrócie- ,,człowiekiem orkiestrą”. Młodzież miała możliwość poznania pracy związanej z treningiem mentalnym. Zajęcia poprzez aktywną rozmowę, praktyczne ćwiczenia w połączeniu z doświadczeniem życiowym naszego gościa zaciekawiły uczniów i uaktywniły w poszukiwaniu celów i realizacji swoich życiowych marzeń. Pierwsze założenia spotkania to 45 minut, które przedłużyły się do 3 godzin zegarowych. Jeżeli ktoś powie, że zajęcia on-line są nieciekawe i nudne, to z pewnością nie w tym przypadku. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy Pana Marcina już w realu do naszej szkoły.

Magdalena Osicka- nauczyciel SP2 Mońki
    Data dodania: 2021-05-31 09:40:27