TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ zagościła u nas na dobre

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ zagościła u nas na dobre?

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła ma kolejną w pełni wyposażoną w certyfikowany sprzęt salę do terapii SI. To miejsce powstało w trosce o najmłodszych uczniów szkoły z klas I-III. Wierzymy, że w tak sprzyjających warunkach uczniowie będą chętni i otwarci na działania terapeutyczne, które zaowocują poprawą funkcjonowania w życiu codziennym.

Do pracy terapeutycznej wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt tj. podwieszane platformy, huśtawki, hamaki, trampoliny, tunele, piłki gimnastyczne, równoważnie, a także materiały różnej faktury do stymulacji dotykowej, materiały do stymulacji wzrokowej, słuchowej oraz smakowej.

Cieszymy się niezmiernie, że posiadamy w zasobach szkoły już drugą taką pracownie, która niewątpliwie spełni swoją funkcję.

Data dodania: 2023-04-04 10:53:25
    Data edycji: 2023-04-04 10:54:07