Świąteczne Dyktando Mikołajkowe

Zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w Dyktandzie Mikołajkowym!

Mikołajki na Dyktanda.pl - dla małych i dużych entuzjastów poprawnej polszczyzny!

Co zrobić, żeby prezent trafił do Ciebie? Wystarczy 6.12 o godzinie 19:00 rozwiązać w aplikacji ZDAY świąteczne dyktando.

Mikołaj o wszystkich pamięta i do udziału zaprasza zarówno Uczniów, jak i Nauczycieli oraz Rodziców! Podobno worek z prezentami zawiera książki z autografem i atrakcyjne gadżety!

Już teraz możesz zapisać się na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-mikolajkowe-2023

Udział jest bezpłatny! Do wygrania m.in. najnowsza książka Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa giełd w Warszawie i w Bukareszcie. “Po prostu to zrobić” to lektura, po którą chętnie sięgnie każdy z domowników. Opowiada o życiu w oparciu o podróże. Autor zabiera nas w tak skrajnie różne i na swój sposób fascynujące miejsca jak wielka metropolia, dżungla czy pustynia. Książka Ludwika Sobolewskiego świetnie nadaje się na długie, zimowe wieczory.

Data dodania: 2023-12-06 08:31:20
    Data edycji: 2023-12-06 08:32:24