Stypendia socjalne – ważna informacja - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

Stypendia socjalne – ważna informacja

W związku z sytuacją panującą w kraju, planowane wypłacanie II tury stypendium szkolnego (socjalne) nastąpi w formie świadczenia pieniężnego wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Osoba uprawniona do otrzymania stypendium szkolnego zobowiÄ…zana jest zgÅ‚osić siÄ™ do SzkoÅ‚y Podstawowej nr 2 (ul. TysiÄ…clecia 17) w dniu 25.05.2020 r. (poniedziaÅ‚ek) w godzinach 9.00 – 12.00 w celu wypeÅ‚nienia i podpisania oÅ›wiadczenia informujÄ…cego o zmianie dochodu oraz oÅ›wiadczenia o numerze rachunku bankowego.

W przypadku, gdy dochód na jednego czÅ‚onka rodziny przekracza kwotÄ™ 528 zÅ‚ wnioskodawca zobowiÄ…zany jest powiadomić o powyższych zmianach Dyrektora SzkoÅ‚y.

Po podpisaniu oÅ›wiadczeÅ„ i podaniu numeru konta bankowego wnioskodawca otrzyma decyzjÄ™ przyznajÄ…cÄ… stypendium socjalne (o czym poinformujemy w późniejszym terminie).

W obecnym okresie rozliczeniowym wyjÄ…tkowo nie bÄ™dÄ… przyjmowane faktury, ale należy je zbierać i zachować, ponieważ zastrzegamy sobie prawo po ustÄ…pieniu epidemii , do wyrywkowych kontroli wydatkowania Å›rodków zgodnie z ich przeznaczeniem.

Data dodania: 2020-05-20 11:35:07
    Data edycji: 2020-05-20 11:35:30