Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Stypendia socjalne – ważna informacja

Stypendia socjalne – ważna informacja

W związku z sytuacją panującą w kraju, planowane wypłacanie II tury stypendium szkolnego (socjalne) nastąpi w formie świadczenia pieniężnego wyłącznie w formie przelewu bankowego.

 

Osoba uprawniona do otrzymania stypendium szkolnego zobowiązana jest zgłosić się do Szkoły Podstawowej nr 2 (ul. Tysiąclecia 17) w dniu 25.05.2020 r. (poniedziałek) w godzinach 9.00 – 12.00 w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia informującego o zmianie dochodu oraz oświadczenia o numerze rachunku bankowego.

 

W przypadku, gdy dochód na jednego członka rodziny przekracza kwotę 528 zł wnioskodawca zobowiązany jest powiadomić o powyższych zmianach Dyrektora Szkoły.

 

Po podpisaniu oświadczeń i podaniu numeru konta bankowego wnioskodawca otrzyma decyzję przyznającą stypendium socjalne (o czym poinformujemy w późniejszym terminie).

 

W obecnym okresie rozliczeniowym wyjątkowo nie będą przyjmowane faktury, ale należy je zbierać i zachować, ponieważ zastrzegamy sobie prawo po ustąpieniu epidemii , do wyrywkowych kontroli wydatkowania środków zgodnie z ich przeznaczeniem.

Data dodania: 2020-05-20 11:35:07
Data edycji: 2020-05-20 11:35:30
Ilość wyświetleń: 79

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook