STRAJK

DRODZY RODZICE!

Jak wiedzą zapewne Państwo, w wielu szkołach, również w naszej, z dniem 08.04.2019 r. do odwołania rozpocznie się strajk. W związku z tym, jako dyrektor szkoły, będę starał się zapewnić Waszym dzieciom opiekę w tym trudnym dla wszystkich okresie. Jednakże, pomimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie przewidzieć ilu nauczycieli przystąpi do strajku a ilu nauczycieli podejmie pracę w tych dniach. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie informacji do wychowawców klas Waszych dzieci  do dnia 05.04.2019 r. (piątek), czy  Wasze dzieci będą w szkole w poniedziałek 08.04.2019 r. Jeżeli jesteście Państwo w stanie zapewnić w tych dniach opiekę swoim dzieciom, to proszę o ich pozostawienie w domu. Ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby zorganizować im zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, jeżeli pojawią sie w szkole.

Dziękuję Państwu za zrozumienie zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się przejść przez okres strajku.

Dyrektor SP nr 2 w Mońkach

Dariusz Jaworowski