Spotkanie z rodzicami

20 lutego odbyło się podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu za I semestr roku 2023/2024. Na początku spotkania przed rodzicami wystąpiły dwie uczennice- Ola i Gabrysia, które pod kierunkiem pani Elżbiety Grygo zaśpiewały dwa utwory: „Nie pytaj o Polskę” Grzegorz Ciechowskiego oraz „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicji Majewskiej. Pan Dyrektor powitał licznie przybyłych rodziców po czym przedstawił sprawozdanie z pracy szkoły. Następnie zabrała głos Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Ewa Niemotko zapoznając wszystkich obecnych ze sprawozdaniem finansowym Rady Rodziców i podzieliła się z nami swoimi refleksjami w kwestiach współudziału rodziców w finansowaniu niektórych przedsięwzięć szkolnych. Pan Dyrektor wręczył również listy gratulacyjne rodzicom wzorowych uczniów. Po zebraniu ogólnym rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach.

Data dodania: 2024-02-21 17:28:50
    Data edycji: 2024-02-21 18:12:41