Spotkanie z panem Mariuszem Oszczapińskim autorem i ilustratorem książeczki edukacyjnej ''Mońki Moniki''

22 października 2021 r. uczniów klasy III a z wychowawcą Katarzyną Szeszko odwiedził pan Mariusz Oszczapiński, autor i ilustrator książeczki edukacyjnej pt. „Mońki Moniki” oraz pani Barbara Kuprel, pomysłodawca powstania i wydania wspomnianej publikacji. Na początku spotkania dzieci dowiedziały się jaką rolę w procesie powstawania książki spełnili : pomysłodawczyni, autor, ilustrator oraz wydawca. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy rysownika i posłuchać jego ciekawych opowieści. Poznały też historię powstania książeczki pt. „Mońki Moniki”, przybliżającej dzieciom ich miasto. Podczas spotkania, uczniowie otrzymali autografy ilustratora, w swoich osobistych egzemplarzach. Spotkanie autorskie odbyło się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2021-10-25 08:15:28
    Data edycji: 2021-10-25 08:22:10