Spotkanie autorskie z Agnieszką Suchowierską

16 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach odbyło się spotkanie autorskie z panią Agnieszką Suchowierską - podlaską autorką książek dla dzieci: "Mat i świat" (która została Książką Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY      i wyróżniona w Konkursie Literackim im. Kornela Makuszyńskiego w 2016 r.), „Ada Judytka i zaginiony tałes”, "Miasto ze złotym sercem", „Milenka”, „O Białymstoku i o białym stoku”, "Płezent" oraz „Na dobry początek” ( książka dedykowana dzieciom z Ukrainy, napisana wspólnie z Katarzyną Szostak-Król). W spotkaniu uczestniczyły kl. 2b i 2d.
    Podczas spotkania autorka czytała fragmenty swojej książki pod tytułem „Płezent” oraz opowiadała dzieciom o zwyczaju obchodzenia rocznicy urodzin w różnych krajach.

Po spotkaniu chętni uczniowie ustawili się w kolejce po książki autorstwa Agnieszki Suchowierskiej z personalizowaną dedykacją.

Data dodania: 2023-11-20 09:50:50
    Data edycji: 2024-02-06 11:53:41