Spotkania autorskie z Celiną Zubrycką - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

Spotkania autorskie z CelinÄ… ZubryckÄ…

26 października 2023 roku biblioteka szkolna zorganizowaÅ‚a dwa spotkania autorskie z CelinÄ… ZubryckÄ… - podlaskÄ… autorkÄ… terapeutycznych baÅ›ni i opowiadaÅ„ dla dzieci, które od 2018 roku publikuje w portalach informacyjno -rozrywkowych dla rodziców i dzieci: „MiastoDzieci.pl” i „CzasDzieci.pl”.

Podczas spotkaÅ„ Autorka prowadziÅ‚a z dziećmi rozmowÄ™ kierowanÄ… o niepeÅ‚nosprawnoÅ›ci, osamotnieniu, potrzebie akceptacji. MówiÅ‚a też o roli książek biblioterapeutycznych.

PrezentowaÅ‚a też swoje książki takie jak "TERE FERE czyli bajdzi z dzieciÄ™cego pokoju", "Królewna na zÅ‚otym wózku", "Waldek i biedronki" oraz ich bohaterów.

W pierwszym spotkaniu uczestniczyły klasy IId oraz IIId. Adresatami drugiego spotkania byli uczniowie klas IIIa oraz IIIb.

Data dodania: 2023-10-26 11:57:15
    Data edycji: 2023-11-03 11:53:38