Ślubowanie Pierwszoklasistów

Dnia 14 listopada odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Burmistrz - Pan Zbigniew Karwowski; Inspektor Oświaty- Pan Mieczysław Klimowicz, Proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta-ks. Piotr Karpiesiuk, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Ewa Niemotko oraz ks. Filip Zdrodowski.
    Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zaproszenie goście złożyli najserdeczniejsze życzenia zarówno naszym pierwszoklasistom jak również ich rodzicom. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Dariusz Jaworowski. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Nie zabrakło też upominków od rodziców.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.
    Więcej zdjęć na stronie:

*Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Imprezę nagłośniono za pomocą sprzętu nagłośnieniowego pozyskanego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2023-11-14 18:02:03
    Data edycji: 2023-11-14 18:10:40