PRZEDŚWIĄTECZNY TURNIEJ TRÓJEK DZIEWCZĄT

W sobotę 21 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach odbył się Przedświąteczny Turniej Trójek Dziewcząt.
    W rozgrywkach minisiatkówki wzięły udział uczennice Siatkarskich Ośrodków Szkolnych uczęszczające do : V,VI,VII klasy tej szkoły.
    Wystartowało 8 drużyn. Zespoły składały się z dziewcząt z każdej kategorii wiekowej. Składy drużyn zostały rozlosowane przed rozpoczęciem meczów.
    Wszyscy startujący mogli sprawdzić się sportowo. Młodsze zawodniczki grając w jednym zespole ze starszymi zgłębiały wiedzę i podnosiły umiejętności taktyczno- techniczne.
    Gry przebiegały w wesołej atmosferze. Dziewczęta ambitnie walczyły o każdy punkt.
    Wyniki:
    I m-ce: Aleksandra Rafałowska, Zuzanna Osicka, Zuzanna Rutkowska
    II m-ce: Julia Ciecierska, Klaudia Skutnik, Gabriela Supińska
    III m-ce ex aequo: Oliwia Rutkowska, Oliwia Lutyńska, Weronika Ciborowska
    Weronika Słowikowska, Julia Rutkowska
    Podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Dariuszowi Jaworowskiemu za udostępnienie obiektu. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Przyjaciół ,,Dwójki” wszystkie zawodniczki otrzymały świąteczne upominki. Na zakończenie turnieju życzyliśmy sobie nawzajem Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Trenerzy: Magdalena Osicka
    Jolanta Rafało