Przedstawienie pt. Calineczka w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu

Dnia 19.02. 2020 r odbył się wyjazd dzieci z klasy I a i I c do Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu na przedstawienie pt: „Calineczka” przygotowane przez grupę „Pełnoletni” stworzoną przez emerytowanych pasjonatów teatru.

Spektakl teatralny opowiadał historię maleńkiej dziewczynki zwanej Calineczką zrodzonej z ziarenka. Bohaterka napotkała na swej drodze, podobnie jak w baśni H. Ch.  Andersena,  matkę, żaby, myszkę, chrabąszcza, kreta, jaskółeczkę, motyla, rybki, elfa. Jak to w bajkach bywa los jest przewrotny i nieprzewidywalny. Wszystko się jednak dobrze skończyło, ponieważ dziewczynka odnalazła ojca i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, barwne postacie, czego wyrazem był śmiech i gromkie brawa.

Katarzyna Szeszko

Data dodania: 2020-02-20 12:26:16