Projekt ''Podlaski uczeń cyfrowego świata'' - dodatkowe zajęcia

Trwa rekrutacja do PROJEKTU MULTIMEDIALNEGO organizowanego przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr w Białymstoku dla uczniów klas V-VIII.

Zgłaszać się można do pani Anny Porębskiej do 23 września 2022 (piątek). Kartę zgłoszenia można pobrać w sali 102, u p. Porębskiej lub wydrukować bezpośrednio ze strony. Grupa będzie liczyć tylko 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia prowadzone przez trenera z Białegostoku będą się odbywały w soboty. Łącznie 30 godzin zajęć, początek już w październiku!

Projekty multimedialne na temat zawodów przyszłości to zajęcia w formie regionalnego konkursu dla uczniów z 8 szkół biorących udział w projekcie:

- uczniowie poznają zawody przyszłości, szczególnie z branży informatycznej

- nabędą umiejętności w zakresie produkcji filmowej (montaż filmu, edycja dźwięku)

- nabędą umiejętności fotografowania.

Uczniowie przygotują projekt multimedialny, który będzie podlegał ocenie przez jury.

Nagrody w konkursie: 1 miejsce: 300 zł, 2 miejsce: 200 zł, trzecie miejsce: 100 zł.

Data dodania: 2022-09-20 21:26:14
Data edycji: 2022-09-20 21:37:48