Projekt pn. Zdalna Szkoła +

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach otrzymała sprzęt komputerowy zakupiony w ramach Projektu „Zdalna Szkoła +” dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Urząd Miejski w Mońkach przekazał szkole sprzęt umożliwiający naukę zdalną uczniom z rodzin wielodzietnych (3+) z terenu Gminy Mońki. Zakupiono 32 laptopy, 1 router z bezprzewodowym dostępem do internetu, 32 myszki komputerowe oraz 32 sztuki słuchawek.

Projekt jest realizowany ze względy na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.  Zajęcia zdalne w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach są prowadzone poprzez użycie narzędzi Google Classroom, Google Meet oraz Librus Synergia. Otrzymany sprzęt komputerowy w znacznym stopniu rozwiązał problem realizacji podstawy programowej przez uczniów.

Data dodania: 2020-10-30 10:39:27
    Data edycji: 2020-10-30 10:44:43