Projekt ekologiczny ŻYJEMY W ZGODZIE Z NATURĄ

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansowanie w kwocie 11500,00 zł do realizacji projektu ekologicznego dla klas I - VIII pn. "Żyjemy w zgodzie z naturą".

Projekt ten obejmuje szereg działań mających na celu kształtowanie świadomości ekologicznej, propagowanie działań proekologicznych i podnoszenie poziomu wiedzy przyrodniczej zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Oferuje on uczniom naszej szkoły między innymi warsztaty ekologiczne, wycieczki, konkursy oraz wiele innych działań.

Rozpoczęcie realizacji projektu uzależnione jest od sytuacji związanej z pandemią w naszym kraju.

Koordynatorem oraz pomysłodawcą projektu jest Pani Janina Lisiewicz - kierownik świetlicy szkolnej.

Data dodania: 2020-05-21 13:45:59
Data edycji: 2020-05-22 09:06:11