Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w kategorii czwórek dziewcząt

W dniu 14 marca na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach odbył się jeden z dwóch Półfinałów Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w kategorii czwórek dziewcząt. ??‍♀️?
    W zawodach wzięły udział cztery szkoły tj. SP6 Suwałki, SP4 Zambrów, SP9 Białystok i gospodynie SP2 Mońki.
    Jak przystało na rangę zawodów atmosfera na sali była dość napięta, zawodniczki skupione, a trenerzy zmotywowani. Po wyrównanej grze, momentami na bardzo wysokim poziomie, systemem rozgrywek każdy z każdym, bez straty seta, awans do ścisłego finału czyli najlepszej czwórki w województwie wywalczyły Nasze Dziewczyny. ???
    Brawo Wy !

1️⃣ SP 2 Mońki
    2️⃣ SP 9 Białystok (awans)
    3️⃣ SP 6 Suwałki