Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Półfinał Mistrzostw Województwa Podlaskiego Kinder Joy of moving w kategorii dwójek dziewcząt

Dnia 21.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa Podlaskiego Kinder Joy of moving w kategorii dwójek dziewcząt. Po wcześniejszych dwóch turniejach eliminacyjnych do półfinału zakwalifikowało się 16 zespołów (z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Suwałk, Sejn, Wasilkowa i Moniek). Zawodniczki grały w dwóch grupach, po 8 zespołów – systemem „każdy z każdym”. Następnie zespoły, które zajęły miejsce 1 i 2 w grupach grały kolejno o miejsce 1-4.

Nasz klub reprezentowały aż 3 zespoły.

UKS „Olimpik” III (Iga, Zuzia i Karolina) po zaciętej grze w grupie zajęły V miejsce i uplasowały się na IX miejscu.

UKS „Olimpik” II (Hania, Nikola, Julia, Maja) po zajęciu drugiego miejsca w grupie ostatecznie uplasowały się na IV miejscu.

UKS „Olimpik” I (Weronika, Martyna, Marysia) po wygraniu 9  meczy bez żadnej porażki, zajęły I miejsce w półfinale.