Podlaska Gala Rządowego Programu Klub – Edycja 2023

W dn. 11.10.2023 r. w Sokółce odbyła się uroczysta Podlaska Gala Rządowego Programu Klub – Edycja 2023. Organizatorami uroczystości był Minister Sportu i Turystyki – Pan Kamil Bortniczuk, Prezes Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe – Pan Mieczysław Baszko oraz Dyrektor Departamentu Sportu dla Wszystkich w Ministerstwie Sportu i Turystyki - Pan Dariusz Buza.

Na ręce Pana Karola Czubkowskiego – Prezesa UKS „Olimpik” Mońki wręczony został certyfikat udziału w Programie. W wydarzeniu udział wziął także Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach Pan Dariusz Jaworowski, który prowadził zajęcia sportowe w ramach "Klubu".

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpik” otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 10.000 zł. W ramach Programu zakupiony został sprzęt sportowy, a 24 uczniów w okresie wakacyjnym i we wrześniu bieżącego roku wzięło udział w zajęciach z piłki siatkowej.
    Data dodania: 2023-10-12 08:32:29
    Data edycji: 2023-10-12 09:50:33