Pasowanie na Uczniów Klasy Pierwszej

W czwartek 20 października 2022 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach. Tradycyjnie wydarzenie to wzbudziło wiele emocji zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli a także rodziców.
    Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Starsi koledzy- uczniowie klas trzecich przeprowadzili egzamin naszym maluszkom. Pierwszoklasiści poradzili z nim znakomicie. Wszyscy zdali na szóstkę.
    Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez uczniów uroczystego ślubowania oraz pasowanie na pełnoprawnego członka naszej społeczności szkolnej, którego dokonał pan dyrektor Dariusz Jaworowski.
    Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też słodkich upominków od rodziców.
    Naszym drogim Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów, radości ze zdobywania wiedzy oraz grona prawdziwych przyjaciół.

Data dodania: 2022-10-21 11:17:21
    Data edycji: 2022-10-24 11:20:10