Otrzęsiny klas IV-tych

Dnia 16 listopada uczniowie z klas czwartych wzięli udział w otrzęsinach, podczas których zostali poddani rozmaitym próbom odwagi, sprawności i wiedzy. Całą imprezę przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Magdaleny Żak oraz p. Anny Geniusz. Poszczególne klasy czwarte uczestniczyły w konkurencjach przy boku swoich wychowawców: pań – Marzeny Paleckiej (kl. IVb), Eweliny Purta (kl. IV c), Joanny Kulikowskiej (kl. IV d) oraz pana Karola Czubkowskiego (kl. IV a). Po powitaniu rozpoczęły się różne zadania. Wszystkich zaskoczyło zaangażowanie i waleczność naszych Czwartoklasistów. Prawie każdą konkurencję zwycięsko przeszli i każda klasa była wygrana. Wszyscy udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach.

Więcej zdjęc na stronie: https://www.facebook.com/photo/?fbid=766959325238190&set=pcb.766962155237907

*Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Imprezę nagłośniono za pomocą sprzętu nagłośnieniowego pozyskanego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2023-11-16 19:25:40
    Data edycji: 2023-11-16 19:28:54