Obóz sportowy

Od dnia 25 sierpnia uczniowie naszej szkoły z klas sportowych uczestniczą w obozie siatkarskim UKS Olimpik Mońki pod opieką Jolanty Rafało, Karola Czubkowskiego i Magdy Obuchowskiej.  28 uczennic i 4 uczniów nie próżnuje. Z zapałem doskonalą swoje umiejętności i poznają techniki siatkarskie. Codziennie z zaangażowaniem uczestniczą w treningach na sali i w plenerze. W międzyczasie biorą udział w zajęciach rozwojowych i integracyjnych, a także psychoedukacyjnych o tematyce stresu, motywacji i poczucia własnej wartości. Młodzież korzysta z kąpieli w jeziorze. Z zaciekawieniem i chęcią próbuje nowych sportów wodnych tj. SUPsurf, maty BECO- BEBOARD, kajaki. Obóz pozwala Naszym uczniom nie tylko wypocząć, ale przede wszystkim rozwinąć umiejętności siatkarskie i interpersonalne. Mimo ciężkich treningów i wielu aktywności uśmiechy goszczą na ich twarzach. :)

Data dodania: 2023-08-29 12:34:09
    Data edycji: 2023-08-29 13:59:40