Nowy gabinet – nowe możliwości

Od początku roku szkolnego w budynku przy ul. Leśnej funkcjonuje nowy Gabinet Terapeutyczny, który powstał z myślą o uczniach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nasza szkoła w trosce o wszechstronny rozwój każdego dziecka zapewnia swoim uczniom pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Na potrzeby zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i logopedycznych oraz zajęć rewalidacyjnych stworzono Gabinet Terapeutyczny, który został wyposażony w różnorodne pomoce specjalistyczne. Uczniowie w jasnej, przestronnej i przyjaznej sali pod opieką specjalistów usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne, doskonalą pamięć, koncentrację uwagi, logiczne myślenie oraz pracują nad poprawną wymową. Specjalistyczny sprzęt, atrakcyjne pomoce dydaktyczne sprawiają, że terapia prowadzona jest w przyjemnej i przyjaznej uczniowi atmosferze.

Data dodania: 2022-09-23 13:07:42
    Data edycji: 2022-09-23 14:31:08