Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

    Mistrzostwa Powiatu w trójboju LA

    Mistrzostwa Powiatu w trójboju LA

    30.04.2024 roku na stadionie naszej szkoły odbyły się Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym. Zawody składają się z 3 konkurencji: biegu na 60 m, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową.

    Wyniki z 3 konkurencji są przeliczane na punkty wg. tabel trójboju i sumowane, co daje wynik końcowy drużyny. W zawodach wzięło udział 5 zespołów – 3 w kategorii dziewcząt i 2 w kategorii chłopców.

    Bardzo dobry start zaliczyły zespoły z naszej szkoły, które w komplecie uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich.

    Klasyfikacja końcowa szkół :

          Dziewczęta:                                                                    Chłopcy:

    I m- SP 2 Mońki       686 pkt.                                I m – SP 1 Mońki    429 pkt.

    II m- SP 1 Mońki      614 pkt.                                II m – SP 2 Mońki    383 pkt.

    III m – SP Trzcianne  419 pkt.

    W zawodach wśród dziewcząt najlepiej indywidualnie wypadli:

    I m – Olszyńska Julia SP 2 Mońki            -  206 pkt.

    II m- Oszczapińska Iga SP 1 Mońki          -  185 pkt.

    III m- Siemionkowicz Laura SP 1 Mońki  - 183 pkt.

    IV m- Zalewska Zuzanna SP2 Mońki        - 167 pkt.

    V m – Kamieńska Karolina SP 2 Mońki    - 166 pkt.

    Najlepsze rezultaty w kategorii chłopców uzyskali:

    I m- Moniuszko Wiktor   SP1 Mońki   - 130 pkt.

    II m- Hiero Tymon   SP 1 Mońki           - 108 pkt.

    III m – Kochański Adam SP 2 Mońki    - 107 pkt.

    IV  m – Skarżyński Michał SP 2 Mońki – 104 pkt.

    V m – Lisiewicz Alan  SP 1 Mońki           - 102 pkt.

    Drużyny naszej szkoły wystąpiły w składzie: Kamieńska Karolina, Szlachciuk Zuzanna ( obie kl. IV b), Borusiewicz Maya, Olszyńska Julia, Zalewska Zuzanna, Olszewska Magda, Niebrzydowska Julia ( wszystkie kl. IV c ), Skarżyński Michał ( kl. IV b), Batorek Michał, Kochański Adam ( obaj IV c ), Dzieszko Karol, Gołębiewski Fabian, Chilmon Szymon ( wszyscy IV d ).

    Dziękuję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom z naszej szkoły za  udany debiut w zawodach  oraz za osiągnięte rezultaty i awans na wyższy szczebel rozgrywek.

      trener – Stanisław Filewicz

    Data dodania: 2024-05-06 12:45:18
    Data edycji: 2024-05-06 12:46:28
    Ilość wyświetleń: 134

    Nasi Partnerzy

    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Logo Facebook
    Facebook
    Biuletynu Informacji Publicznej