Międzyklasowe Kolędowanie

22 grudnia odbyło się Międzyklasowe kolędowanie, które było radosnym wprowadzeniem w świąteczny nastrój. Przed publicznością wystąpiły klasowe duety - klasa młodsza z klasą starszą, które zaprezentowały wybraną przez siebie kolędę. Tego dnia w naszej szkole gościliśmy klasę III a ze Sportowej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu wraz z p, Dyrektor- Joanną Muśko, wychowawczynią klasy III a- p. Elżbietą Trochimowicz oraz "naszym" księdzem Mariuszem Borysem. Nasi goście przecudnie zaśpiewali, zatańczyli a wykonanie poloneza podczas kolędy "Bóg się rodzi" było tą przysłowiową wisienką na torcie. Naprawdę warto było czekać na ten występ.

Występ można obejrzeć na stronie: https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowaNr2WMonkach/videos/331798433052572

Data dodania: 2023-12-24 08:52:05
    Data edycji: 2023-12-24 08:56:51