LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny 2020/2021 ze względu na pandemię nie jest łatwy ani dla uczniów, ani dla nauczycieli. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach uzyskała trzech laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, w tym jednego podwójnego, oraz jednego finalistę. Uczeń Damian Amonowicz z klasy VIII a uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Warto dodać również, iż Damian z fizyki otrzymał maksymalną ilość punktów - 40 na 40 możliwych do uzyskania. Kornelia Kozłowska z klasy VIII a została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczniów tych do konkursu matematycznego przygotowała Pani Elżbieta Kuklo-Bogdan, zaś do konkursy fizycznego - Pani Danuta Siemionkowicz. Uczennica z klasy VII b Anita Michaluk została laureatką Wojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego. Nauczycielem przygotowującym Anitę do konkursu jest Pan Paweł Gulewicz.

Wszystkim wyróżnionym i ich opiekunom składamy wielkie gratulacje i dziękujemy za włożony trud i pracę, za poświecony czas na przygotowania i życzymy dalszych sukcesów

Data dodania: 2021-04-16 09:20:30
Data edycji: 2021-04-16 09:25:24