LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny 2020/2021 ze wzglÄ™du na pandemiÄ™ nie jest Å‚atwy ani dla uczniów, ani dla nauczycieli. Tym bardziej jest nam niezmiernie miÅ‚o poinformować, iż SzkoÅ‚a Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w MoÅ„kach uzyskaÅ‚a trzech laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, w tym jednego podwójnego, oraz jednego finalistÄ™. UczeÅ„ Damian Amonowicz z klasy VIII a uzyskaÅ‚ tytuÅ‚ laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Warto dodać również, iż Damian z fizyki otrzymaÅ‚ maksymalnÄ… ilość punktów - 40 na 40 możliwych do uzyskania. Kornelia KozÅ‚owska z klasy VIII a zostaÅ‚a finalistkÄ… Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczniów tych do konkursu matematycznego przygotowaÅ‚a Pani Elżbieta Kuklo-Bogdan, zaÅ› do konkursy fizycznego - Pani Danuta Siemionkowicz. Uczennica z klasy VII b Anita Michaluk zostaÅ‚a laureatkÄ… Wojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego. Nauczycielem przygotowujÄ…cym AnitÄ™ do konkursu jest Pan PaweÅ‚ Gulewicz.

Wszystkim wyróżnionym i ich opiekunom skÅ‚adamy wielkie gratulacje i dziÄ™kujemy za wÅ‚ożony trud i pracÄ™, za poÅ›wiecony czas na przygotowania i życzymy dalszych sukcesów

Data dodania: 2021-04-16 09:20:30
    Data edycji: 2021-04-16 09:25:24