Informacja dot. zajęć opiekuńczo - wychowawczych w świetlicy szkolnej - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

Informacja dot. zajęć opiekuńczo - wychowawczych w świetlicy szkolnej

W zwiÄ…zku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych od 09.11.2020 r. do 29.11.2020 r.  szkoÅ‚a prowadzi dziaÅ‚alność opiekuÅ„czÄ… dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujÄ…cych dziaÅ‚alność leczniczÄ… oraz innych osób realizujÄ…cych zadania publiczne w zwiÄ…zku z zapobieganiem, przeciwdziaÅ‚aniem i zwalczaniem COVID-19, uczÄ™szczajÄ…cych do klas I–III szkoÅ‚y podstawowej.

Świetlica szkolna dyżur pełni w godz. 7:00 - 16:30 w budynku przy ul. Tysiąclecia 17.

Chęć skorzystania z opieki Å›wietlicowej przez dzieci wyżej wymienionych osób należy zgÅ‚osić do wychowawcy klasy.

PozostaÅ‚e osoby, które chcÄ… skorzystać z zajęć opiekuÅ„czo - wychowawczych na Å›wietlicy szkolnej proszone sÄ… o indywidualny kontakt ze szkoÅ‚Ä… (tel. 85 716 25 07).

Data dodania: 2020-11-06 11:31:12
    Data edycji: 2020-11-06 11:34:41