Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września 2019 roku o godz. 9.00 odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Dariusz Jaworowski, który powitał uczniów powracających z wakacji, rodziców oraz zaproszonych gości. Szczególnie ciepło przywitał uczniów klas pierwszych, zapewniając ich o życzliwości i wszechstronnej pomocy nauczycieli, wychowawców i szkolnych pedagogów. Przedstawił klasy pierwsze i ich wychowawców oraz poinformował o zmianach w kadrze nauczycielskiej. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski, przedstawiciel KPP w Mońkach mł. asp. Błażej Biedrzycki, przedstawiciel Rady Rodziców Rafał Supiński oraz ks. Mariusz Borys. Zaproszeni goście życzyli całej społeczności szkolnej twórczego i owocnego roku szkolnego. Następnie uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal.

Data dodania: 2019-09-02 20:05:55
    Data edycji: 2019-09-02 20:12:18