Finał Wojewódzki dziewcząt Igrzysk Dzieci w Siatkówce - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

Finał Wojewódzki dziewcząt Igrzysk Dzieci w Siatkówce

Dnia 16 majÄ… odbyÅ‚ siÄ™ FinaÅ‚ Wojewódzki dziewczÄ…t Igrzysk Dzieci w Siatkówce. DziewczÄ™ta z naszej szkoÅ‚y w finale wojewódzkim zajęły 2 miejsce . Droga do finaÅ‚u byÅ‚a dÅ‚uga. Po wygraniu Grupy PoÅ‚udniowej 2:0 z SP4 Bielsk Podlaski 2:1 z SP Choroszcz 2:0 z SP Tykocin AwansowaÅ‚y do PóÅ‚finaÅ‚ów. Gdzie wygraÅ‚y 2:0 z SP Sejny 2:0 z SP 4 Zambrów 2:0 z SP 12 BiaÅ‚ystok I awansowaÅ‚y do FinaÅ‚u Wojewódzkiego w którym wygraÅ‚y z 2:0 z SP Szepietowo I przegraÅ‚y 0:2 z SP 26 BiaÅ‚ystok zostajÄ…c Wicemistrzyniami Województwa Podlaskiego w siatkówce. SkÅ‚ad zespoÅ‚u SupiÅ„ska G. Kostro J. Chociej O. Ciborowska W. Osicka Z. Ciborowska M. Tyszkiewicz A. Wasilewska D. SzymaÅ„ska Z. Paniczko G. KisÅ‚o A.

Trener Jolanta Rafało

Data dodania: 2022-05-17 20:12:11