Dnia 18.05.2024 r. odbył się Finał Wojewódzki 30 edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy of Moving. Zawody odbyły się w Hali Sportowo – Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wzięły w nich udział najlepsze drużyny dziewcząt województwa podlaskiego, które zakwalifikowały się do Finału po turniejach eliminacyjnych i Półfinale.

W Finale w kategorii „dwójek” naszą szkołę i Uczniowski Klub Sportowy „Olimpik” reprezentowały dwa zespoły.UKS Olimpik I uplasował się na II miejscu, a UKS Olimpik II zajął IV miejsce.

Klasyfikacja końcowa „dwójek”:

1. MOSiR Bielsk Podlaski
    2. UKS Olimpik I
    3. SAS Sejny
    4. UKS Olimpik II

Pierwsze trzy miejsca awansowały do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw, które odbędą się w dniach 28-30 czerwca w Katowicach.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Data dodania: 2024-05-20 13:58:23
    Data edycji: 2024-05-20 14:04:46