Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Eliminacje do Mistrzostw Polski Kinder+Sport w kategorii czwórek dziewcząt

W dniu 12 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Kinder+Sport w kategorii czwórek dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 zespołów. Z Białegostoku, Wasilkowa i Moniek. Po 4 godzinnych zmaganiach systemem każdy z każdym w dwóch grupach najlepsze okazały się zawodniczki UKS "Olimpik" Mońki na co dzień uczące się i trenujące w SP nr 2 w Mońkach, które bez straty seta w finale pokonały swoje koleżanki ze szkoły, które zajęły II miejsce. Natomist 3 zespół z klubu zajął V miejsce. Oprócz zawodniczek, które na parkiecie pokazały swoje umiejętności na słowa uznania zapracowali rodzice, którzy w licznej grupie dopingowali swoje pociechy i przygotowali mini bufet .